Zapowiedzi wydarzeń

  • powiewajaca-flaga-polski.gif
  • swieta_majowe_soswklecko.png

Szukaj

FOTOWYSTAWA - PREZENTACJA PRAC KONKURSOWYCH "OGRÓD W OBIEKTYWIE"

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych biorących udział w Konkursie Fotograficznym "OGRÓD W OBIEKTYWIE" zorganizowanym w ramach jubileuszowego V MAŁEGO FESTIWALU FILMOWEGO "INTEGRACJA TY I JA" przez Stowarzyszenie "Radość' przy SOSW w Kłecku.

Dziękujemy za tak liczny udział w Konkursie i zapraszamy do udziału za rok!

 

kliknij obraz

 

PODSUMOWANIE V MAŁEGO FESTIWALU FILMOWEGO "INTEGRACJA TY I JA"

Drodzy Państwo!
Za nami wyjątkowy, pełen emocji i wrażeń tydzień. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas, by być z nami podczas jubileuszowego V Małego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja" zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Radość" przy SOSW w Kłecku. 
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się poprzez media i razem przeżyć to wspaniałe filmowe, wydarzenie, że zintegrowaliśmy się już po raz piąty. A jak wiele się działo w tym tygodniu, zobaczcie proszę sami. 
Dziękujemy uczestnikom Konkursu Fotograficznego oraz wszystkim, którzy wsparli organizację Festiwalu. Dziękujemy za Waszą obecność, za polubienia na FB Ośrodka i zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia - wystarczy kliknąć powyższy obraz lub wejść na nasz FB.
 
Do zobaczenia za rok!
Mamy nadzieję, że będzie już "normalnie", w realu.
 
Z całego serca, gorąco pozdrawiamy
Zarząd i Członkowie
Stowarzyszenia "Radość" przy SOSW w Kłecku
Dyrektor SOSW w Kłecku

DZIEŃ FESTIWALOWYCH WSPOMNIEŃ - ZAPRASZAMY!

Dzisiaj dzień wspomnień festiwalowych - serdecznie zapraszamy w niezwykłą podróż wspomnień po MAŁYCH FESTIWALACH FILMOWYCH INTEGRACJA TY I JA  w Kłecku. Miłego oglądania i wspominania naszych wspaniałych, integracyjnych spotkań.

kliknij na obraz

Strona 1 z 4