Zapowiedzi wydarzeń

  • epidemia.png
  • mycie_rak.png
  • zawieszenie2.png

Szukaj

REGIONALNY MITYNG W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH OLIMPIAD SPECJALNYCH

W czwartek, 3. października 2013r. pięcioro Zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych „Orły Zygmunta” uczestniczyło w kolejnych zawodach – Regionalnym Mityngu w Biegach Przełajowych.

Tym razem nasz Klub reprezentowali: Monika K., Adam T., Bartek J., Robert K. i Romeo G. Zawodnicy startowali na dystansie 600 m, 1200 m i 1800 m. Choć tego dnia było dosyć zimno, każdy dał z siebie wszystko. Świetnie przygotowani przez Trenerów Zawodnicy zdobyli aż 5 medali: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy!

Złote medale zdobyli: Adam Tabaka (bieg na 600m), Bartek Jabłoński (bieg na 1800m) i Robert Kulasik (bieg na 600m). Srebrny medal zdobyła Monika Kmiecik, brązowy - Romeo Gaca(bieg na 600m).

To kolejny sukces naszych sportowców, którzy udowodnili, że potrafią walczyć do samego końca. Miłą atmosferę podczas zawodów zapewnili organizatorzy, którzy zadbali także o pyszny posiłek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu. Wszystkim reprezentantom naszego Klubu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI

kliknij